Akcesoria do telefonów

Główna / Akcesoria do telefonów
GF004TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF003TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - srebrny

GF001TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - niebieski

GF006TCMC

Kable w pudełku Connecti - biały

GF007TCMC

Kable w pudełku Connecti - czarny

GF008TCMC

Kable w pudełku Connecti - niebieski

GF010TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Liso - czarny

GF009TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Liso - brązowy

GF011TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF013TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF019TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF028TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF032TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarny

GF086TCMC

Brelok z kabelkami ładującymi Rizo - czarnyXXI wiek to era telefonów komórkowych i nieograniczonego dostępu do Internetu. Tak naprawdę nie wyobrażamy sobie teraz życia bez tego małego, niepozornego urządzenia mobilnego. Stało się ono naszym małym przyjacielem. Jednak sam zakup telefonu niekiedy nie wystarcza. Słuchawki, ładowarki czy inne dodatki są również bardzo często wybierane przez użytkowników.

Akcesoria reklamowa do telefonów komórkowych

Telefon niekiedy potrzebuje dodatkowego wyposażenia. Bardzo często decydujemy się na zakup praktycznego etui, które nie tylko dodaje uroku całemu urządzeniu, ale również chroni je przed uszkodzeniami w razie upadku. Bardzo modne stało się wykonywanie reklamowych gadżetów do telefonów. Obecnie na wielu stronach internetowych możemy znaleźć liczne oferty, które mówią nam o wykonywaniu zamówień na etui z naszym własnym projektem.

Wszelkie gadżety, nie tylko obudowy mogą powstać tak, że to nasze własne logo czy grafika będzie widoczna na telefonie. Jedyne co musimy zrobić, to wybrać odpowiednią grafikę, a następnie nadesłać ją na podane maile firm, które się w tym specjalizują. Wykonane akcesoria są jak najwyższej jakości, a sam znak jest odporny na ścieranie i wilgoć.

Chcesz być oryginalny i wyróżniać się z tłumu ciekawymi dodatkami do telefonu? Nic prostszego! Wystarczy znaleźć odpowiednią grafikę, a następnie wysłać ją konkretnej firmie. Postaramy się sprostać zadaniu i stworzyć ciekawe akcesoria do telefonów komórkowych! Kwoty za konkretne zamówienia są z zasady ustalane indywidualnie.