Blog / Aukcje charytatywne

Aukcje charytatywne

Z radością informujemy, że wszystkie cztery aukcje voucherów, których projekty graficzne oraz wydruk mieliśmy przyjemność zasponsorować dobiegły końca.

Celem aukcji było zebranie funduszy dla 4-letniego Kacperka Sochy z Jasła. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 1 204.50 zł.

 

Przejazd driftowozem będzie do zrealizowania podczas co rocznego Festiwalu Motoryzacyjnego, który odbywa się w Rzeszowie ( wrzesień/październik). Voucher upoważnia do przejazdu w charakterze pasażera. Driftowóz prowadzony jest przez doświadczonych kierowców driftowych.

www.charytatywni.allegro.pl/przejazd-driftowozem-i4555470

Voucher na zajęcia, które odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedza z zakresu treningu oraz korygują osoby ćwiczące.

www.charytatywni.allegro.pl/voucher-do-crossfit-rzeszow-i4569772

Przedmiotem aukcji był voucher na skok spadochronowy w tandemie z wideofilmowaniem i zdjęciami (filmowanie z kamery instruktora, z którym oddajemy skok).

www.charytatywni.allegro.pl/voucher-sky-dive-club-skok-spadochronowy-z-video-i4542080

Voucher obejmuje 50 strzałów: pistoletem glock, walther p99 lub hk p30l  – 20 strzałów i karabinem aksu lub akms – 15 strzałów i karabinem ar15 – 15 strzałów.

www.charytatywni.allegro.pl/husar-pakiet-srebrny-na-strzelnice-i4542629

 

Inicjatorem A[u]kcji Trzy Serca jest Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief”, działające przy Politechnice Rzeszowskiej.

O Autorze

Marek Kotula

Wsłucha się w wizję klienta i zrealizuje ją w postaci twórczego projektu graficznego.

email: marek@rekiny-reklamy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekiny Reklamy są właścicielami marek