Blog

Fundacja Mam Marzenie

Jakiś czas temu napisała do Nas z prośbą o pomoc przedstawicielka Fundacji Mam Marzenie z oddziału Trójmiasto. Chodziło o spełnienie marzenia Eryka, który jest wielkim fanem FC Barcelony. Chłopcu marzył się pokój z motywami klubu. Z racji tego , że posiadaliśmy w naszym sklepie naklejkę naścienną z motywem ukochanego klubu Eryka postanowiliśmy wesprzeć i przyczynić się do realizacji spełnienia jednego z marzeń chłopca.

 

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy nawiązać współpracę z fundacją, a przy okazji zrobić dobry uczynek. Serdecznie dziękujemy Pani Martynie Kiszenia za pomoc i same ciepłe słowa.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdziecie na oficjalnej stronie fundacji Mam Marzenie.

www.mammarzenie.org/marzyciele/6978-Eryk/

Aukcje charytatywne

Z radością informujemy, że wszystkie cztery aukcje voucherów, których projekty graficzne oraz wydruk mieliśmy przyjemność zasponsorować dobiegły końca.

Celem aukcji było zebranie funduszy dla 4-letniego Kacperka Sochy z Jasła. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 1 204.50 zł.

 

Przejazd driftowozem będzie do zrealizowania podczas co rocznego Festiwalu Motoryzacyjnego, który odbywa się w Rzeszowie ( wrzesień/październik). Voucher upoważnia do przejazdu w charakterze pasażera. Driftowóz prowadzony jest przez doświadczonych kierowców driftowych.

www.charytatywni.allegro.pl/przejazd-driftowozem-i4555470

Voucher na zajęcia, które odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedza z zakresu treningu oraz korygują osoby ćwiczące.

www.charytatywni.allegro.pl/voucher-do-crossfit-rzeszow-i4569772

Przedmiotem aukcji był voucher na skok spadochronowy w tandemie z wideofilmowaniem i zdjęciami (filmowanie z kamery instruktora, z którym oddajemy skok).

www.charytatywni.allegro.pl/voucher-sky-dive-club-skok-spadochronowy-z-video-i4542080

Voucher obejmuje 50 strzałów: pistoletem glock, walther p99 lub hk p30l  – 20 strzałów i karabinem aksu lub akms – 15 strzałów i karabinem ar15 – 15 strzałów.

www.charytatywni.allegro.pl/husar-pakiet-srebrny-na-strzelnice-i4542629

 

Inicjatorem A[u]kcji Trzy Serca jest Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief”, działające przy Politechnice Rzeszowskiej.

Rekiny dla Kacperka Sochy z Jasła

Mieliśmy przyjemność dołożyć cegiełkę  i  ufundowaliśmy projekty graficzne oraz  wydruk voucherów dla SKY DIVE CLUB oraz firmy HUSAR.

Celem aukcji jest zebranie funduszy dla 4-letniego Kacperka Sochy z Jasła. U Kacperka zdiagnozowano encefalopatię niedotleniowo- niedokrwienną, mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy spastyczny, padaczkę lekooporną, opóźniony rozwój psychomotoryczny oraz małogłowie.

Inicjatorem A[u]kcji Trzy Serca jest Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief”, działające przy Politechnice Rzeszowskiej. W ramach naszej działalności podjęliśmy się również działalności charytatywnej, która ma na celu pomoc ludziom w trudnej sytuacji życiowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do licytacji.

www.charytatywni.allegro.pl/voucher-sky-dive-club-skok-spadochronowy-z-video-i4542080

www.charytatywni.allegro.pl/husar-pakiet-srebrny-na-strzelnice-i4542629

 

Darmowe wizytówki dla uczestników #SWRzeszow #2!

Druga edycja Startup Weekend Rzeszów rozpoczyna się już 21.10.2016!
Oczywiście – będziemy obecni 🙂

Jak zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym o 50%?

Odpowiedź na pytanie z nagłówka jest banalnie prosta! Wyłożyć 2x więcej kasy na marketing i pozycjonowanie!
Brzmi prosto, jednak jest nieopłacalne. Co więc należy zrobić?

Strona 1 z 41234

Rekiny Reklamy są właścicielami marek