Głośniki z nadrukiem

Główna / Głośniki
GF017TCMC

Głośnik Bluetooth Jackson - jasny brąz

GF039TCMC

Głośnik Bluetooth z przyssawką Mushroom- turkusowy

GF020TCMC

Głośnik Bluetooth Memphis - drewniany

GF037TCMC

Głośnik Bluetooth z przyssawką Mushroom - czarny

GF038TCMC

Głośnik Bluetooth z przyssawką Mushroom -pomarańczowy

GF041TCMC

Głośnik Bluetooth z przyssawką Mushroom - niebieski

GF061TCMC

Głośnik bluetooth z bambusa Round bamboo - czarny

GF060TCMC

Głośnik bambusowy Sound bamboo - czarny

GF056TCMC

Głośnik Bluetooth ze stojakiem Doremi - czarny

GF055TCMC

Głośnik Bluetooth ze stojakiem Doremi - białyInwestowanie w gadżety reklamowe z pewnością się opłaca. Logo firmowe umieszczone na przedmiotach codziennego użytku to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy i budowanie wizerunku.

Zalety korzystania z gadżetów reklamowych

Wykorzystując gadżety reklamowe zwiększa się rozpoznawalność marki. To z kolei przekłada się na realne korzyści dla firmy. Aby gadżet przyciągał uwagę powinien być nie tylko praktyczny, ale i oryginalny, jak np. głośnik do telefonu.

Należy jednak zaznaczyć, że przedmioty takie powinny być wykonane ze szczególną starannością, by potencjalny klient, kontrahent poczuł się obdarowany czymś wyjątkowym. Takie przedmioty pozwalają dotrzeć do docelowej grupy ludzi, a forma upominku z pewnością przypadnie wszystkim do gustu.

Głośniki bluetooth jako gadżet reklamowy

Głośniki z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy. Logo umieszczone w widocznym miejscu to świetny sposób na reklamę marki. Głośniki takie stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, stąd taki drobny upominek z pewnością podniesie wizerunek firmy.

Głośnik można wręczyć osobiście podczas eventów, spotkań, konferencji...Bezprzewodowe urządzenie sprawdzi się na spacerze, w biurze, a kompatybilność z telefonem zapewnia odpowiedni odbiór w dowolnym miejscu. Warto postawić na gadżety reklamowe, które są praktyczne, mogą być używane codziennie i co najważniejsze wykonane są z dużą starannością.

Skuteczna reklama to sukces firmy. Nienachalny sposób wręczenia drobnego podarku z pewnością przyciągnie nowe rzesze zainteresowanych klientów.