Oferta

Grafika 3D i animacje

Grafika 3D i animacje

Grafika 3D i animacje – multimedialne formy reklamy

Odpowiednio zrealizowana audiowizualna forma prezentacji jest nowoczesnym narzędziem reklamowym, który w oparciu o dostępne aplikacje pozwala na wyświetlanie, poza tradycyjnymi treściami, również elementy audiowizualne – obrazy, animacje 2D i 3D oraz filmy.

Przygotujemy je w taki sposób, abyś mógł przekazywać je za pośrednictwem dowolnego kanału.

Multimedialna forma reklamy charakteryzuje się ogromnym potencjałem reklamowym, który zwiększa atrakcyjność i wiarygodność Twojej oferty. To skuteczne narzędzie biznesowe może być także wykorzystywane do wewnętrznych potrzeb Twojej firmy w postaci uzupełnienia wygłaszanych przemówień, szkoleń lub konferencji.

SPOTY REKLAMOWE

Dedykujemy wykonanie na Twoje potrzeby spotów reklamowych, które charakteryzują się wysoką jakością i wykonaniem z dbałością o każdy szczegół.

Nasze filmy reklamowe na długo zapadną w pamięć oglądającym, dzięki czemu w profesjonalny sposób zareklamujesz swoją ofertę.

Produkcję spotów reklamowych opieramy na najnowszych technologiach i aplikacjach, wykorzystując przy tym wszystkie elementy audiowizualne, takie jak obraz, dźwięk, animacje 2D oraz 3D, a także filmy.

Ta forma reklamy sprawi, że wyróżnisz się spośród konkurencji w swojej branży, zachęci też potencjalnych klientów do zapoznania się z Twoją ofertą.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Fachowo wykonana prezentacja multimedialna umożliwi zademonstrowanie Twojej firmy, oferty, produktu lub usługi obecnym, jak i przyszłym klientom. Możliwości tej formy reklamy są niemal nieograniczone.

Prezentacja multimedialna niesie ze sobą także ogrom możliwości przyciągnięcia i zatrzymania uwagi odbiorców, dzięki stosowanym w niej materiałom merytorycznym, zdjęciom, filmom, dźwiękom i animacjom. Znacząco pobudzi to wyobraźnię Twoich potencjalnych klientów, a tym samym zwiększają szansę na zapamiętanie Twojej oferty.

WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacje trójwymiarowe to najpopularniejsza i jednocześnie najciekawsza forma prezentowania złożonych obiektów i form. Ten rodzaj promowania podnosi atrakcyjność i wiarygodność Twojego produktu.

Specjalizujemy się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji produktów reklamowych, budynków i wnętrz. Generujemy je w oparciu o najnowsze technologie na specjalnie przygotowanych do tego celu platformach.

Realizując zlecenie korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, gwarantując wysoki poziom wizualizacji.

W trakcie prac uwzględniamy Twoje wytyczne i sugestie.

Skontaktuj się z Nami

Formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe


35-032 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 1 lokal nr 6

793 94-95-99

biuro@rekiny-reklamy.pl

www.rekiny-reklamy.pl

Rekiny Reklamy są właścicielami marek