Oferta

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Spójna identyfikacja wizualna

Projektujemy logo, opracowujemy symbolikę, dobieramy kolorystykę i czcionki. Efektem naszej pracy jest skuteczna, silna i spójna tożsamość Twojej marki.

Identyfikacja wizualna nadaje charakter Twojej firmie, wyróżnia ją, buduje pozytywny wizerunek. One z kolei owocują uwagą i lojalnością Twoich klientów.

Tworzymy świadomą identyfikację, która spełnia Twoje oczekiwania i jest konsekwentnie wdrażana. Skutecznie walczymy z Tobą o osiągnięcie lub utrzymanie wysokiej pozycji na rynku. Podstawą działań projektowych jest stworzenie unikalnego, dobrze skonstruowanego logotypu, ale to nie wszystko.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie również inne elementy identyfikacji wizualnej, od wizytówek, papier firmowy, teczki ofertowe, po szyldy reklamowe, wygląd samochodów służbowych, reklamy wizualne i wiele innych.

LOGOTYPY

Stworzone specjalnie dla Ciebie logo będzie oddawać charakter działalności Twojej firmy, produktu lub usługi. Stanie się ono podstawą każdego systemu identyfikacji oraz komunikacji wizualnej.

Oferujemy dla Ciebie wykonanie perfekcyjnego logo w formie, rodzaju i kolorystyce świadczących o jakości i kompetencji Twoich usług.

Nasze projekty charakteryzują się perfekcyjną symboliką, unikalną typografią oraz spójną identyfikacją wizualną.

Te cechy sprawią, że wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoje logo zapadnie w pamięć odbiorcom.

SZABLONY AUKCJI ALLEGRO

Oferujemy zaprojektowanie dla Twoich potrzeb indywidualnego szablonu aukcji Allegro. Spersonalizowany wygląd aukcji internetowej zapewni sprzedaż Twojego produktu na najwyższym poziomie.

Profesjonalny i niepowtarzalny projekt przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów, a także wyróżni Twoje aukcje na tle konkurencji.

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne i zaawansowane szablony dla aukcji internetowych, które w doskonały sposób zaprezentują Twoją ofertę. Szablony mogą być wzbogacone o animowane nagłówki i banery, kategorie produktów w postaci listy lub katalogu obrazkowego, newsletter i wyszukiwarkę.

MATERIAŁY DO DRUKU

Materiały do druku w postaci wizytówek, papieru firmowego, kopert z logo, gadżetów i materiałów reklamowych umacnia pozycję Twojej firmy na rynku.

Zwiększymy Twoją wiarygodność oraz sprawimy, że Twój wizerunek stanie się bardziej profesjonalny.

Oferujemy dla Ciebie pełen zakres projektowania materiałów do druku. Dbamy o najwyższą jakość i niepowtarzalność naszych projektów, które realizujemy w oparciu o kreatywne i skuteczne rozwiązania ściśle dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań rynku. Tworzymy projekty klasyczne, o nieskomplikowanej formie, jak i materiały przepełnione dużą ilością elementów graficznych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego projekty skutecznie wyróżniają reklamowaną markę.

OZNAKOWANIE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Właściwe oznakowanie Twojej firmy jest niezwykle istotnym elementem identyfikacji wizualnej. Prawidłowo wykonane poinformuje Twojego klienta o zakresie działalności, oferowanych produktach i usługach, a także odpowiednio wyróżni z szerokiej konkurencji.

Profesjonalne oznakowanie dla Twojej firmy to ważny element działań reklamowych.

Realizowane przez nas elementy reklamy zewnętrznej montowane są na ścianach budynków w postaci banerów i szyldów, ale to nie wszystko. Realizujemy także zamówienia na oklejanie samochodów, które stanowi bardzo skuteczny sposób promocji firmy o dużym zasięgu działania. W ramach oznakowania wewnętrznego firmy wykonujemy przenośne formy reklamy – stand up, roll up, rozkładane tablice, standy i wiele innych.

Skontaktuj się z Nami

Formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe


35-032 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 1 lokal nr 6

793 94-95-99

biuro@rekiny-reklamy.pl

www.rekiny-reklamy.pl

Rekiny Reklamy są właścicielami marek