Warsztaty AIESEC Rzeszów

AIESEC Rzeszów – fotorelacja z warsztatów językowych
Jak co roku Aiesec organizuje warsztaty językowe, które są skierowane do młodych ludzi zainteresowanych kontynuacją lub rozpoczęciem nauki wybranego języka obcego. Zajęcia prowadzone są przez lektorów, którzy pochodzą z różnych zakątków świata. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim, ale do wyboru jest zawsze wiele języków.
Warsztaty trwają już od 15 maja.
 
Mieliśmy przyjemność ufundować ulotki oraz plakaty dla rzeszowskiego oddziału. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za współpracę.

I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne

27-28 maja miało miejsce Wielkie Święto Motoryzacyjne w G2A Arena, a uściślając I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne.

Po raz pierwszy wydarzenie odbywało się na 2 kondygnacjach obiektu, z włączeniem powierzchni na poziomie -1, która również była dostosowana do tego, aby organizować tam projekty eventowe.

Z racji tego, że jesteśmy wielkimi pasjonatami motoryzacji postanowiliśmy zaprezentować naszą markę Wyklej.com na targach. Jak widać na zdjęciach nasze stoisko było oblegane 🙂  Znaleźć nas można było na parkingu Areopolis, gdzie zresztą odbywały się wszystkie drifty.

www.wyklej.com Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem 🙂

 

 

Fundacja Mam Marzenie

Jakiś czas temu napisała do Nas z prośbą o pomoc przedstawicielka Fundacji Mam Marzenie z oddziału Trójmiasto. Chodziło o spełnienie marzenia Eryka, który jest wielkim fanem FC Barcelony. Chłopcu marzył się pokój z motywami klubu. Z racji tego , że posiadaliśmy w naszym sklepie naklejkę naścienną z motywem ukochanego klubu Eryka postanowiliśmy wesprzeć i przyczynić się do realizacji spełnienia jednego z marzeń chłopca.

 

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy nawiązać współpracę z fundacją, a przy okazji zrobić dobry uczynek. Serdecznie dziękujemy Pani Martynie Kiszenia za pomoc i same ciepłe słowa.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdziecie na oficjalnej stronie fundacji Mam Marzenie.

www.mammarzenie.org/marzyciele/6978-Eryk/

Strona 1 z 712345...Ostatnia »

Rekiny Reklamy są właścicielami marek