Blog / Wyklej.com – sklep z naklejkami

sklep z naklejkami

Wyklej.com – sklep z naklejkami

Nasza agencja już od kilku lat zaopatruje klientów biznesowych we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe. Dokładnie rok temu zaczęliśmy się zastanawiać – dlaczego nie dostosować tych produktów pod klienta indywidualnego? Tak właśnie powstał sklep z naklejkami Wyklej.com

…a świstak siedzi i wyciąga naklejki…

naklejki na samochody

Naszą przygodę zaczęliśmy od produkcji naklejek na wódkę – za równo śmiesznych, na imprezy urodzinowe, jak i tych bardziej estetycznych – na wódkę weselną. Od tamtego czasu systematycznie zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę. Pojawiły się naklejki na przyprawy, plotowane naklejki na samochody i wiele innych.

Udało się nam sprzedać setki produktów poprzez znane wszystkim allegro. Spędziliśmy godziny skrupulatnie przygotowując je do druku, kompletując, wyciągając zbędne kawałki folii z plotowanych naklejek i przygotowując koperty do wysyłki. Było warto! Niezwykle budującym doświadczeniem jest świadomość, że produkty naszego autorstwa zdobiły już dziesiątki, jeśli nie setki stołów weselnych w całym kraju.


szczęście tkwi w szczegółach

naklejka na wódkęweselną

 

Naklejka na wódkę, czy samochód, nie jest specjalnie drogim produktem. Jednak posiada inne – bardziej emocjonalne znaczenie. Nasze produkty są skierowane do ludzi którzy przykładają dużą wagę do wyglądu swojego stołu weselnego, dbają o swoje samochody czy spędzają popołudnia na pędzeniu bimbru. Wiemy że to właśnie te mniej i bardziej ważne chwile, dają w życiu najwięcej szczęścia. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań aby wykonane przez nas naklejki były najwyższej jakości. Do tej pory chyba się to nam udaje, świadczy o tym wielu zadowolonych klientów.

Piszemy o tym wszystkim dopiero teraz z jednego powodu, skończyliśmy już towarować nasz nowy sklep z naklejkami. Daje nam to wiele nowych możliwości. Na pewno pojawią się nowe promocje! I na pewno będziemy chcieli budować z wami mocniejsze relacje!

Jeśli nie chcecie aby was ominęły nowinki – zapraszamy również na facebooka.

Miłego wyklejania! 😉

O Autorze

Marek Kotula

Wsłucha się w wizję klienta i zrealizuje ją w postaci twórczego projektu graficznego.

email: marek@rekiny-reklamy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekiny Reklamy są właścicielami marek