Blog / Sportowe emocje i nowoczesny design

Sportowe emocje i nowoczesny design

17 maja był mało szczęśliwym dniem dla PGE Stal Rzeszów, ale Rekiny Reklamy dzielnie wspierały rzeszowską drużynę żużlową. I nie zamierzają przestawać! Współpraca ze Stalą Rzeszów, która trwa już od lutego, obfituje w kolejne wyzwania. A Rekiny wywiązują się z nich równie dobrze, jak spisał się w niedzielę Greg Hancock, zdobywca aż 12 punktów.

Współpracę zaczęliśmy od stworzenia nowej odsłony logotypu drużyny. Początkiem lutego rzeszowskie Żurawie oficjalnie przedstawiły nowe logo, a w świecie żużlowym zawrzało. Z naszej wrodzonej skromności zacytujemy kilka pochwał, które nasz grafik niemal oprawił sobie w ramki i zawiesił nad biurkiem (co prawda nad biurkiem pochwały nie zawisły, ale kto wie, co grafik trzyma pod poduszką).

Pochwała ze specjalną dedykacją:

W końcu ktoś zainwestował w grafika! Brawo! Bardzo ładne logo.”

Krótko, lecz na temat:

W dechę.”

Typowo kibicowskie:

Jeszcze lepsze niż było. Teraz tylko pozostaje jechać i wygrywać.”

I na koniec balsam dla rekinowych serc:

Co jak co, ale logo mamy najładniejsze w całej lidze.”

Moglibyśmy tak cytować bez końca, ale wspomniana wcześniej skromność nam nie pozwala. Długość tego wpisu też, ponieważ chcemy zaprezentować jeszcze kilka efektów współpracy na linii Rekiny – Stal Rzeszów.

Kolejnym, równie ważnym co logo elementem działalności klubu jest oczywiście strona internetowa. To dzięki niej fani żużla mogą w łatwy sposób zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi życia drużyny. Ponadto szybko znajdą historyczne fakty dotyczące rzeszowskich Żurawii, statystyki bieżącego sezonu, galerię zdjęć i forum. O nowoczesny wygląd i spójność z nowym wizerunkiem drużyny zadbała oczywiście firma Rekiny Reklamy.

Ale to nie koniec naszych kreatywnych działań na rzecz rzeszowskich żużlowców! Stworzyliśmy także sklep internetowy zintegrowany ze stroną klubu. Można w nim zakupić gadżety sygnowane logo Stali – kalendarze, koszulki, szaliki, czapki, itp.

Logo, strona klubowa, sklep internetowy – na tym etapie wiele agencji interaktywnych wyczerpałoby swoje możliwości. Ale nie Rekiny Reklamy! Spora część naszej ekipy uczestniczyła w niedzielnym meczu PGE Stal Rzeszów – Fogo Unia Leszno. Niektórzy dopingowali drużynę z trybun, a inni… dbali o prawidłowe działanie stadionowego telebimu. Uważnym z pewnością nie umknął emitowany w trakcie meczu spot reklamowy naszej firmy, ale dla fanów pochłoniętych przez żużlowe emocje, których wtedy nie brakowało, wstawiamy link.

Rekiny Reklamy nie ograniczają się jednak do jednej dyscypliny sportowej. Już wkrótce przedstawimy efekt naszych działań w świecie jeździeckim.

 

O Autorze

Marek Kotula

Wsłucha się w wizję klienta i zrealizuje ją w postaci twórczego projektu graficznego.

email: marek@rekiny-reklamy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekiny Reklamy są właścicielami marek