Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę zapewniając

100%
Responsywności
100%
Bezpieczeństwa
100%
Skuteczności

Wypełnij Brief ONLINE

SERWISY FIRMOWE

Strony internetowe dedykowane dla firm są przez nas projektowane zgodnie ze strategią przewodnią, według której firma funkcjonuje w Internecie.

Prowadzone przez nas prace zawierają takie kryteria jak: Cele biznesowe Twojej firmy, grupę docelową dla której jest tworzona witryna oraz wartości, które chcesz promować. Zapewniamy przejrzyste i indywidualnie dopasowane szaty graficzne, dbając tym samym o treściwość przekazu i skuteczność dotarcia do potencjalnych klientów.

Każdy projekt strony WWW traktujemy z należytym zaangażowaniem tworząc tym samym pozytywny oraz profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

W swoich projektach stosujemy Responsive Web Design, dzięki któremu strony internetowe wyświetlają się na dowolnych urządzeniach, w tym telefonach i tabletach.

Współpraca z nami przyczyni się do rozwoju Twojej firmy, a indywidualnie dopasowany projekt graficzny oraz nadzór merytoryczny z naszej strony skutkować będzie wzrostem zainteresowania Twoimi usługami.

SERWISY KORPORACYJNE

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla korporacji, wspierając tym samym strategie biznesowe postawione przez Ciebie.

Oferujemy indywidualnie wykonany projekt, który w dużej mierze przyczyni się do wzrostu komunikacji w Twojej korporacji, a co za tym idzie wpłynie to na funkcjonalność Twojego portalu.

Serwis dostarczy informacji o Twojej firmie, jej działalności, wydarzeniach, nowościach i produktach. Umożliwi kontakt ze stałymi i potencjalnymi klientami za pomocą formularzy zapytań i systemów dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników.

W zależności od Twoich potrzeb tworzone przez nas projekty mogą zwierać takie elementy jak:

 • newsletter
 • aktualności
 • sondy
 • katalogi produktów i usług
 • wyszukiwarkę
 • centrum prasowe

SERWISY PRODUKTOWE

Tego rodzaju serwisy tworzone są przez nas w celu wypromowania Twojego produktu lub usługi w Internecie. Wspieramy reklamę zwiększając promocję w wyszukiwarkach, co podnosi rozpoznawalność firmy.

Oferujemy stworzenie dopasowanej pod Twoje potrzeby witryny, która przyczyni się do podniesienia zainteresowania Twoim produktem oraz która stanie się istotnym źródłem informacji dla potencjalnych klientów.

Tworzymy serwisy produktowe, które zapewnią kompleksową prezentację Twojego produktu w Internecie.

PORTALE INTERNETOWE

Portal internetowy to rozbudowany serwis www, który zazwyczaj zawiera dużą liczbę artykułów, ogłoszenia, katalog firm lub produktów. Jest jednym z najbardziej wymagających serwisów pod względem technologicznym i funkcjonalnym.

Tworzone przez nas portale internetowe są dopasowane pod Twoje oczekiwania i cele. Przy pracy nad projektem zwracamy szczególną uwagę na użyteczność, architekturę i funkcjonalność, które w połączeniu z profesjonalną grafiką zagwarantują skuteczność Twojego portalu.

Nasza praca nad projektem skupia się również na stosowaniu rozwiązań technologicznych, które przyczyniają się do bezpieczeństwa, wydajności oraz możliwości ciągłego rozwoju.

PRZEWIJANE STRONY TYPU ONE PAGE

Strony internetowe typu One Page to strony, które w sposób prosty i przejrzysty przedstawiają dedykowaną treść, ze szczególnym naciskiem na najważniejsze elementy Twojej oferty.

Tworzymy strony internetowe, których głównym celem jest prezentacja Twojego produktu lub usługi, skupiając się na głównych ich zaletach. Twój projekt będzie składał się z kilku podstron połączonych w jedną długą stronę. W obrębie jednej strony użytkownik pozna całą treść i przekaz serwisu. Prace nad projektem będą zawierać utworzenie ciekawych infografik reklamujących Twoje produkty lub usługi, skupiając uwagę potencjalnego klienta na najważniejszej treści dotyczącej Twojej oferty.

SKLEPY INTERNETOWE

Zakres naszych prac obejmuje kompleksową realizację sklepu internetowego. Tworzymy specyfikację i opracowujemy funkcjonalności, wykonujemy projekt graficzny dostosowany do Twoich wytycznych, tworzymy również oprogramowanie i system zarządzania treścią.

Projekt zostanie wykonany dla Ciebie w sposób indywidualny w oparciu o Twoje wytyczne oraz charakterystykę działalności.

Szata graficzna Twojego sklepu będzie zaprojektowana w sposób intuicyjny i przejrzysty. Stosowane przez nas rozwiązanie przyczynią się do rozwoju sprzedaży Twojego produktu i stopniowym zainteresowaniem Twoimi usługami.

Dostosujemy sklep pod Twoje wymagania stosując:

 • zarządzanie asortymentem
 • raporty skuteczności
 • koszyk zamówień
 • formularze zamówień
 • szybkie płatności
 • wyszukiwarkę

…i innymi, niezbędnymi w sprawnym działaniu sklepu opcjami.

Stosowane przez technologie są skuteczne, gwarantują bezpieczeństwo i wydajność sprzedaży.

Skontaktuj się z Nami

Formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe


35-032 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 1 lokal nr 6

793 94-95-99

biuro@rekiny-reklamy.pl

www.rekiny-reklamy.pl