Oferta
Wydruki reklamowe

Wydruki reklamowe materiałów poligraficznych

  • Gwarantujemy wysoką jakość i niepowtarzalny charakter wydruków.
  • Dbając o najwyższe standardy naszych usług oferujemy indywidualne podejście i szeroki asortyment materiałów produkcyjnych.
  • Nasze doświadczenie oraz nowatorskie rozwiązania drukarskie gwarantują biznesowy sukces dla naszych klientów.
  • Zaopatrzeni w nowoczesne maszyny i systemy kontrolujące drukujemy w każdej technice, a do realizacji zleceń korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.
  • Twoje zadowolenie z wydrukowanych projektów jest dla nas priorytetem.

WIZYTÓWKI

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy wydruk wizytówek w najwyższej jakości. Drukujemy je w pełnym kolorze, na sztywnym papierze. W zależności od Twoich potrzeb możemy uszlachetnić je folią matową lub błyszczącą, oraz zaokrąglić rogi.

ULOTKI

Nasza oferta obejmuje wydruk ulotek, które skutecznie zareklamują ofertę Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb mogą także informować o wydarzeniach oraz prezentować usługi lub produkty. Ulotki drukujemy w pełnym kolorze, a do druku stosujemy papier kredowy o różnej gramaturze.

ULOTKI SKŁADANE

Specjalnie dla Twoich potrzeb oferujemy wydruk ulotek składanych o niestandardowych formatach. Większa powierzchnia do zadrukowania umożliwi Ci zamieszczenie większej ilości reklamowanych treści. Ulotki składane drukujemy na papierze kredowym o różnej gramaturze.

PLAKATY

Dedykujemy dla Ciebie wydruk plakatów, będących jedną z najpopularniejszych metod prezentacji oferty firmy. Pozwalają one dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, a dzięki indywidualnemu projektowi graficznemu pozwolą Ci na rozbudowę wizerunku firmy w oczach potencjalnych klientów. Drukowane przez nas plakaty realizowane są w różnych formatach i na różnych rodzajach papieru.

BANERY

Realizujemy Twoje zamówienia na najpopularniejsze dziś banery oraz siatki mesh. Wykonujemy banery na tkaninach i siatkach winylowych, co skutkuje tym, że wydruki są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Nasze wydruki charakteryzują się precyzją wykonania i idealną funkcją reklamową. Ponadto, korzystanie z nowoczesnych technologii druku i profesjonalnych atramentów gwarantuje najwyższą jakość grafiki.

ROLL UP

Specjalnie dla Twoich potrzeb realizujemy zlecenia na wykonanie profesjonalnych roll up’ów. Dzięki temu Twoja reklama uzyska wyjątkowo elegancki i nowoczesny design. Niezwykle szybki i łatwy w montażu system, zapewni doskonałą wizualizację Twojej firmy lub produktu. Oferujemy wydruk roll up’ów w najwyższej jakości, o lekkiej i prostej w obsłudze konstrukcji oraz charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia.

PIECZĄTKI

Nowoczesne technologie wykorzystujemy także przy realizacji zleceń na pieczątki. Wykonujemy je stawiając przede wszystkim na jakość, co gwarantuje Twoje pełne zadowolenie. Możemy Ci zaoferować:

  • standardowe pieczątki firmowe
  • mniejsze – kieszonkowe
  • praktyczne pieczątki podpisowe
  • pieczątki księgowe i reklamowe

Profesjonalne maszyny do wytwarzania pieczątek oraz nasze doświadczenie w branży poligraficznej pozwala nam na spełnienie Twoich oczekiwań.

GADŻETY REKLAMOWE

Uniwersalność gadżetów reklamowych stworzonych dla Twoich potrzeb przyczyni się do wzrostu przekazu dla każdej grupy odbiorców. Upominkiem reklamowym z Twoim nadrukiem może być kubek, długopis, a nawet słodycze, a realizację najoryginalniejszych zleceń na gadżety możesz powierzyć naszej firmie.

Skontaktuj się z Nami

Formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe


35-032 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 1 lokal nr 6

793 94-95-99

biuro@rekiny-reklamy.pl

www.rekiny-reklamy.pl

Rekiny Reklamy są właścicielami marek