Blog / Zaczynamy! A właściwie… wypływamy.

Zaczynamy! A właściwie… wypływamy.

– Najtrudniej jest zacząć… – pomyślał copywriter i… zajął się czymś innym.

Rekiny Reklamy istnieją na rynku już dłuższą chwilę, coraz dłuższą chwilę stoi ich nowa strona, ale każdego dnia mają tyle zadań (dowód: załączone zdjęcie tablicy), że ciężko było im znaleźć wolną chwilę na stworzenie wpisu na bloga. Aż do teraz! Nadszedł czas na oficjalne przedstawienie Podkarpackiej Ekipy Reklamowej do Zadań Specjalnych, popularnie zwanych Rekinami Reklamy.

Nie będziemy tu rozpisywać się, jak kreatywni jesteśmy (taki opis wrzuciliśmy do zakładki „O nas”, ciekawskich zapraszamy). Nie napiszemy też, jak świetne wydruki u nas dostaniesz, jak profesjonalnie kodujemy strony, jak kreatywne teksty reklamowe piszemy, ani w jaki sposób tworzymy najlepsze kreacje wizerunkowe firm (to z kolei ciekawscy znajdą w zakładce „Oferta”).  Nie napiszemy, jak duże promocje na swoje usługi mamy tej wiosny (co prawda zimowa ta wiosna, ale mimo to zapraszamy do zakładki „Promocje”). Pochwalimy się natomiast, jakie firmy nam zaufały i w jakich branżach aktywnie korzystamy z naszej kreatywności i doświadczenia.

Aktywnie działamy w… aktywnych branżach. Stworzyliśmy stronę dla pasjonatów  turystyki, współpracujemy z ośrodkami jeździeckimi, liftingujemy sportowe sklepy internetowe. Dla spragnionych luskusowego odpoczynku realizowaliśmy strony hoteli, pomagaliśmy w ich promocji za pomocą profesjonalnych wydruków. W naszym portfolio znalazły się strony związane z fryzjerstwem i wizażem, zaufały nam też firmy meblarskie, architekci wnętrz oraz przedsiębiorcy budowalni. Pomyślisz – „robią to, co wszyscy”, a my odpowiemy „robimy wszystko i robimy to CACY!” (rzeczywista historyjka firmowa, nienadająca się do publikacji). Rekinom Reklamy niestraszne są nawet tematy magii i ezoteryki, a to chyba wystarczający dowód na to, jak kreatywną i wszechstronną agencją jesteśmy. Ale, jak przystało na kreatywną-wszechstronną-i-profesjonalną agencję, mamy też specjalność oferty (nie mylić ze specjalności szefa kuchni).

SPECJALIZUJEMY SIĘ W BUDOWANIU SUKCESU NASZYCH KLIENTÓW.

O Autorze

Marek Kotula

Wsłucha się w wizję klienta i zrealizuje ją w postaci twórczego projektu graficznego.

email: marek@rekiny-reklamy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekiny Reklamy są właścicielami marek