Zegarki reklamowe

Główna / Zegarki
GF029TCMC

Zegarek drewniany na rękę San gallen - drewniany jasny brąz

GF030TCMC

Zegarek drewniany na rękę San gallen - drewniany ciemny brąz

GF062TCMC

Zegar/bezprzewodowa ładowarka Sky speaker - biały

GF053TCMC

Smart watch sportowy Train watch - czarny

GF052TCMC

Smart watch sportowy Train watch - szary

GF080TCMC

Stacja pogody z zegarem Singapur - biały

GF081TCMC

Zegarek ze skóry Sion - brązowy

GF051TCMC

Smart watch sportowy Train watch - limonkaZegarki reklamowe są ciekawym i jednocześnie nietypowym rozwiązaniem, aby zareklamować swoją firmę. W obecnych czasach każdy z nas nieustannie sprawdza czas, zerkając co kilka chwil na zegarek. Warto zatem to wykorzystać i swoje logo umieścić na tarczy zegarka. Jak sprawdza się to rozwiązanie i dlaczego dobrze z niego skorzystać?

Zegarek reklamowy — co to takiego?

Zegarek reklamowy jest to nic innego jak zegarek, którego kolorystyka, konstrukcja i grafika zostały utrzymane we wzorach podobnych do barw i cech charakterystycznych firmy sponsorującej. Zazwyczaj głównym elementem pojawiającym się na takich zegarach będzie logo i nazwa firmy. Zegary reklamowe mogą mieć różną formę, wszystko zależy od inwencji autora, ale także potrzeb potencjalnych klientów.

Rodzaje zegarów reklamowych

Zegary z nadrukiem głównie kojarzą się nam z zegarami ściennymi. Być może kiedyś tak było, ale od tego czas mnóstwo się zmieniło. Obecnie swoje logo można umieścić na wielu rodzajach zegarów. Wśród wielu z nich można znaleźć:

  • zegar ścienny,
  • zegarek na rękę,
  • różnego rodzaju zegary LED,
  • zegary do postawienia na stole,
  • budziki.

Zegary mogą różnić się także rodzajem materiału użytego do wykonania, mogą być analogiczne i cyfrowe.

Dlaczego warto wybrać na gadżet takie zegar?

Zegar z nadrukiem to gwarancja, że obdarowany będzie o nas pamiętał, zwłaszcza gdy umieści zegar w widocznym miejscu. Ponadto jest to prezent praktyczny, który naprawdę się przydaje, a nie kolejny gadżet, który zostanie rzucony w kąt.